O nás

Svatební agentura Hradec Králové

Svatební den je jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě. Aby ve vás svatba zanechala jen ty nejkrásnější vzpomínky, je potřeba, aby byla příprava svatby pečlivě naplánovaná a zkoordinovaná. A právě to pro vás zajistí naše svatební agentura. Co vám tedy přináší svatba na klíč od nás? Naše svatební agentura zajistí hladký průběh svatební oslavy, o který se postará naše svatební agentka. Obraťte se na nás – naše svatební agentura a svatební agentka udělá vše pro to, aby vaše svatba byla pohádková.Příprava svatby, oslavy a večírků, svatba na klíč a svatební agentka – to vše naše svatební agentura nabízí svým klientům ve městě Hradec Králové, Pardubice a dalších městech ČR.

Svatba na klíč – organizace svateb

Plánujete svatbu? Pak právě vám je určena svatba na klíč. Využijte bohatých zkušeností, které naše svatební agentura má. A co vše vám svatba na klíč přináší? Aby byla svatba na klíč dokonalá, je pečlivá příprava svatby zcela nezbytná. Svatební agentka s vámi projde vaše představy a plány o průběhu svatební oslavy a navrhne vám veškeré kroky, aby vaše svatba na klíč byla výjimečná. Svatba na klíč – to je významný milník vašeho života a musí být podle vašich přání.Pokud je pro vás svatba na klíč to pravé, neváhejte nás kontaktovat.

Příprava svatby – poradenství

Příprava svatby obnáší zajištění všech svatebních dodavatelů a služeb, což je velmi časové náročné. Naše svatební agentura však pro vás zařídí vše, co příprava svatby vyžaduje. Naše svatební agentura a svatební agentka vám poskytne konzultaci a projde s vámi, co vše příprava svatby vyžaduje a na co nezapomenout. Příprava svatby je námi zajišťovaná pro klienty (zákazníky) ve městě Hradec Králové, Pardubice a dalších oblastech České Republiky.

Svatební agentka – koordinace svatebního dne

Chcete, aby se v den vaší svatby o vás a vaše hosty někdo postaral? Pak právě pro vás je svatební agentka tím pravým řešením. Svatební agentka bude celý svatební den koordinovat a dohlížet na dodržování svatebního harmonogramu. Navíc vám svatební agentka bude k ruce po celý průběh svatební oslavy.

Oslavy a večírky

Plánujete uspořádání oslavy, ať už narozeninové, malé, velké či rodinné oslavy? Koordinátorka vám navrhne, co by se nejvíce hodilo pro vaši oslavu, zajistí dodavatele a v den oslavy bude s vámi. Oslavy a večírky organizujeme pro klienty ve městě Hradec Králové, Pardubice a dalších oblastech České Republiky.

Máte zájem o služby naší agentury?  KONTAKTUJTE NÁS

Login